Orbitální nýtovací stroje

Orbitální nýtovací stroj AGME SRA-23 UC je všestranná nýtovací hlava serva s maximální kapacitou díky širokému rozsahu použití: od nýtovaných průměrů hlav od 6 do 23 mm. Je to také ideální řešení pro zpracování tvrdších nýtů nebo nýtů s velkým průměrem.

Společnost AGME vyvinula s naší vlastní technologií nýtovací stroj orbitální AGME SRA-23. Tato nýtovací jednotka je navržena pro integraci do speciálních strojů, které vyžadují větší flexibilitu a kapacitu. Pokud je nutné zpracovat nýty s velmi rozdílnými průměry ve stejném stroji, je nejlepší volbou nýtovací hlava orbitální SRA-23. Je to také nejvhodnější řešení, pokud jsou nýty tvrdší nebo mají větší průměry.

Hlavy SRA-23 jsou připraveny k instalaci ve svislé nebo vodorovné poloze ve větších strojích. Jsou vyráběny ve dvou verzích s různým výkonem:

Nýtovací jednotka AGME SRA-23 UCC
Orbitální nýtovací hlava s elektrickými automatizmy. Je to inteligentní hlava s řídicími systémy. .
Nýtovací jednotka AGME SRA-23 UC
Základní nýtovací hlava bez elektrických automatů. Klient provede a integruje řídicí systémy.

Kvalita a spolehlivost nýtovacích hlav AGME orbitálních hlav je zcela zaručena, protože jsou plně koncipovány a vyráběny v našich provozovnách pomocí technologie AGME. To nám umožňuje kontrolovat všechny fáze výroby.