Flexibilní nýtovací centra

Nýtovací centra AGME zvyšují produktivitu a flexibilitu nýtovacích systémů. Nýtovací centra AGME jsou velmi flexibilní a perfektní pro použití na součástkách, které vyžadují zpracování nýtů, pouze zavedením sledu nýtovacích procesů.

S jeho agilním systémem konverzace člověk / stroj je velmi snadné pracovat. Tento automatický nýtovací stroj je možné naprogramovat bez specifických znalostí CNC. Programátor se může velmi rychle seznámit s rozhraním a naučit se vytvářet, upravovat a mazat programy.

Řízení flexibilního nýtovacího centra AGME provádí PLC PLC Siemens 1500, které řídí všechny dílčí programy a signály strojů tím, že doručuje přesné pozice tam, kde chceme provést nýtovací proces, pro řidiče. Programy, které jsou registrovány, umožňují zpracovat libovolný počet nýtovacích pozic a také pouze procházet pozicemi (vyhnout se překážkám).

Tato metoda řízení nám umožňuje provádět následující práce:

    Chcete-li přidat, upravit a odstranit programy součástí, které jsou přiřazeny ke každému modelu. To znamená úplnou flexibilitu, pokud musíte řídit různé nýtovací procesy.
    V rámci nýtovacích programů můžete upravovat a vytvářet nové nýtovací body, polohy k pohybu, upravovat nýtovací rychlost a mnoho dalších

Standardní vybavení zahrnuje nýtování s mechanickým zastavením a volitelně třetí řízenou osou Z a / nebo systémy zajištění kvality AC1 nebo AC2

Ve všech těchto modelech se 2 nebo 3 servo řízenými osami můžete najít nejlepší řešení, které povede k mnohem větší flexibilitě při nýtování a změně výrobních parametrů. Ve srovnání se standardními stroji s jednou stanicí nabízejí velké úspory.