AGME

AGME Automated Assembly Solutions navrhuje a vyrábí speciální účelové stroje, které nejlépe vyhovují potřebám automatické montáže v různých průmyslových odvětvích. Rozsáhlé zkušenosti, vynikající technické možnosti a vynikající technické služby umožňují vyvinout projekty na klíč s vysokou přidanou hodnotou pro vysoce náročná průmyslová odvětví, jako je například výroba komponentů pro automobilový průmysl.

Od roku 1948 dodává AGME Automated Assembly Solutions vysoce kvalitní tvářecí stroje a speciální montážní stroje pro nejnáročnější průmyslová odvětví na světě. Během těchto let jsme získali neocenitelné zkušenosti s vývojem konstrukčních řešení pro technicky složité automobilové komponenty včetně ( závěsů, kulových kloubů, elektrických oken a mnoho dalších). Společnost AGME s provozovnami v Eibaru a vysoce kvalifikovaným multidisciplinárním týmem více než 60 lidí poskytuje prvotřídní automatické montážní stroje, které našim klientům poskytují vynikající kvalitu.

Jsme výrobci zakázkových strojů a odborníci na automatizaci montáže. Náš sortiment dále zahrnuje standardní nýtovací stroje a lisy. Naše vlastní výrobní kapacita zajišťuje, že AGME Automated Assembly Solutions vyvíjí kompletní automatizační procesy pro montáž komponent. Od počátečního návrhu a výroby stroje až po uvedení do provozu v prostorách klienta naši inženýři zajistí, že dodáme montážní proces, který nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Od ručního nebo poloautomatického montážního zařízení po zcela automatizované montážní linky.

Pochopením specifických potřeb našich zákazníků integrujeme nejvhodnější montážní technologii pro každý proces a komponentu. Zvláštní pozornost věnujeme výzkumu, vývoji a inovacím ve všech procesech, které umožňují zkrátit dobu výroby, zvýšit produktivitu a vždy zaručit konečnou kvalitu montovaných dílů. Naše flexibilita znamená, že tyto montážní technologie můžou být kompletně vyvinuty společností AGME (nýtovací stroje a lisy vyráběné v našich provozovnách) nebo ve spolupráci s našimi technologickými partnery, kteří jsou ve svém oboru lídrem.


Globální přítomnost

Naše globální přítomnost je podporována rozsáhlou národní a mezinárodní distribuční sítí lokálních společností. To nám umožňuje dodávat nejmodernější automatická montážní zařízení s optimálním technickým servisem v místech, kde mají velcí výrobci Tier-1 a Tier-2 zařízení. Naše automatizované montážní, lisovací a nýtovací stroje se exportují do více než 25 zemí, a to nejen v automobilovém průmyslu, ale také v dalších výrobních oborech. Náš závazek v oblasti kvality a zákaznických služeb vyústil v poskytování vynikajících řešení na domácím i mezinárodním trhu.