Radiální nýtovací stroje

V současné době nabízíme nýtovací stroje AGME čtvrté generace s mnoha vylepšeními v oblasti výkonu, designu a dokončování.

Dle naší politiky neustálého zlepšování naše oddělení Vývoje a Inovací dosáhlo významných vylepšení v oblasti odolnosti, spolehlivosti a výkonu oproti našim standatdním nýtovacím strojům. Nové nýtovací stroje AGME RA jsou navíc velmi flexibilní.

Radiální nýtovací stroje AGME RA jsou vysoce efektivní stroje, které řeší mnoho potřeb montáže: od formování malých nýtů až po nýtování pomocí velkých hlav s různými geometriemi. Díky novějšímu a inovativnějšímu designu integrují následující technické valepšení:

– Nová větší elektrická skříň s 5” dotykovou obrazovkou
– Nové intuitivnější rozhraní HMI v 9 jazycích
– Možnost programových úprav a rozšíření (PLC)
– Zlepšení distribuce magnetotermie pomocí kabelových vedení
– Vylepšená údržba a dostupnost interiéru elektrické skříně.
– Delší životnost díky zvýšení nosnosti
– Vylepšení automatického mazacího systému
– Použití lehčích materiálů
– Čelní přístup k regulačním systémům
– Nové elektromotory splňující evropskou normu energetické účinnosti IE3
– Nové dvouruční ovládání s inovativním designem.

Jejich modulární konstrukce poskytuje mnoho možností, které vedou k velké všestrannosti a efektivitě a také k významné úspoře peněz. Naše nýtovací nástroje, systémy zajištění kvality a další volitelné příslušenství navíc umožňují úplné přizpůsobení nýtovacích strojů průmyslovým požadavkům výroby.

Naše nýtovací stroje běžně používají nejvýznamnější výrobci automobilových komponentů ve více než 25 zemích. Toto vedoucí postavení v nýtovací technologii je podporováno našimi rozsáhlými zkušenostmi. Naše rozsáhlá distribuční síť a naši techničtí partneři zajišťují efektivní a rychlý servis.