O naší společnosti

Společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás prioritou

Společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. je společnost zabývající se dodávkami a servisem především šroubovacích, nýtovacích, montážních technologií a komponentů pro automatizaci těchto výrobních procesů. Námi dodávané stroje jsou určeny pro průmyslové výrobní závody a kromě vysoké přesnosti vynikají také vysokou kvalitou a dlouhou životností.

Společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. se specializuje především na montážní technologie jako je šroubování, nýtování, lisování. Navrhnout výrobní technologii, vybrat vhodné montážní stroje, nabídnout výrobní řešení. Naše aktivity ale nekončí jen návrhem řešení a prodejem zařízení, zabezpečujeme i uvedení strojů do provozu, odladění programů nebo nastavení pro daný výrobní proces. Součástí této podpory je i výroba zkušebních vzorků na vybraném stroji, případně výroba prototypového stroje. Společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o zabezpečuje také záruční a pozáruční servis zařízení značek našich partnerů, které v Česku a Slovensku zastupujeme. Zároveň zajišťujeme i školení obsluhy pro jednotlivé typy strojů a technologií.

Společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. byla založena v roce 2017. Na začátku jako společnost zabývající se převážně servisní podporou nýtovacích strojů všech značek, šroubovacích systémů s automatickým nabíjením a lisovacích zařízení.

V roce 2018 došlo k dohodě se společností AGME – AGUIRREGOMEZCORTA Y MENDICUTE, S.A. a společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. tak zahájila distribuci nových nýtovacích strojů AGME v České republice. Začátkem roku 2021 rozšířila společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. své partnertsví o distribuci produktů společnosti Fiam Utensili Pneumatici Spa, kterou společnost SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o. zastupuje na Českém a Slovenském trhu.  

Cílem společnosti SERVIS – TECHNOLOGIE.CZ s.r.o.  už od jejího vzniku není pouze prodej a servisní podpora, ale především návrh vhodných výrobních technologií a technické poradenství, které zabezpečujeme.

Kvalitní a bezproblémová výroba je přímo závislá na kvalitních strojích, partnerech a ideálně zvolených výrobních technologiích.
To vše Vám rádi zajistíme.