Nacházíte se v kategorii

Flexibilní nýtovací centra

Flexibilní nýtovací centrum

Tento automatický nýtovací stroj je možné naprogramovat bez specifických znalostí CNC. Programátor se může velmi rychle seznámit s rozhraním a naučit se vytvářet, upravovat a mazat programy.

Řízení flexibilního nýtovacího centra AGME je prováděno PLC Siemens 1500, které spravuje všechny programy a signály strojů tím, že dodává přesné pozice, kde chceme provést nýtovací proces, servopohonům. Registrované programy umožňují zpracovávat libovolný počet nýtovacích pozic a také jen průjezdné pozice (pro vyhnutí se překážkám).

Tento způsob ovládání nám umožňuje provádět následující práce:

  • Můžete přidat, upravit a odstranit programy dílů, které jsou přiřazeny ke každému modelu. To znamená naprostou flexibilitu, při řízení různých nýtovacích procesů.
  • V rámci nýtovacích programů můžete upravovat a vytvářet nové nýtovací body, pozice pro přesun, upravovat rychlost nýtování a mnoho dalších.
  • Standardní vybavení zahrnuje pneumatické nebo hydraulické radiální nýtovací stroje AGME. Nýtování je s mechanickým dorazem a volitelně třetí řízenou osou Z a/nebo lze integrovat systémy zajištění kvality AC1 nebo AC2.

Mezi všemi těmito modely se 2 nebo 3 servořízenými osami můžete najít to nejlepší řešení, které povede k mnohem větší flexibilitě při nýtování a změně výrobních parametrů. Nabízejí velké úspory ve srovnání se standardními jednomístnými stroji.

Vaše požadavky či poptávky směrujte na níže uvedené kontakty

E-mail: info@stcz.cz
Tel.: (+420) 734 558 391
Tel.: (+420) 792 306 842

KONTAKT